B2B

Datum Titel Voor wie? Waar te zien?
Februari 2016 Nieuwe website voor Partena Ziekenfonds Partena Ziekenfonds http://www.partena-ziekenfonds.be
December 2015 Van Marcke & GROHE laten je zingen onder de douche Van Marcke http://www.vanmarcke.com/nl-be/showersong
April 2015 Febelfin Academy: financiële opleidingen Febelfin Academy https://www.febelfin-academy.be/nl
April 2015 Efficiënt werken met de bedrijfsapplicatie van Vormingsfonds Dienstencheques Vormingsfonds Dienstencheques http://starters.vormingdienstencheques.be/
Maart 2015 Focus op storytelling bij nieuwe site voor DENK! DENK! http://www.denk.be
Februari 2015 Nieuwe website voor Savaco Savaco http://www.savaco.com/nl
December 2014 Nieuwe huisstijl en website voor Alter Expo Alter Expo http://www.alterexpo.be/nl
November 2014 KBC - Bijlerende kennisbank voor ondernemers KBC https://ondernemen.kbc.be
November 2014 Teamleader Teamleader http://public.teamleader.be
Augustus 2014 Online Marketing voor ECCO Ecco http://eccoproducts.eu/
Mei 2014 Digitale strategie voor Pro-Duo Pro-Duo
December 2013 B2B E-commerce voor Van Remoortel Van Remoortel http://www.vanremoortel.be
November 2013 Intern communicatieplatform Artis Artis
Oktober 2013 Een nieuwe site voor ExtraTijd met een focus op online vertrouwen ExtraTijd http://extratijd.be/
Juni 2013 Online marketing voor JM-Bruneau JM-Bruneau http://www.jm-bruneau.be/
Juni 2013 Responsive website voor Ascento t-groep http://ascento.be
Juni 2013 Responsive website voor t-interim t-groep http://t-interim.be
April 2013 Website voor Typografics Typografics http://www.typografics.be
April 2013 Contentrijke website voor Newtec Newtec http://newtec.eu
April 2013 Openminds, de partner voor uw hosting! Openminds http://www.openminds.be/nl
Maart 2013 Website voor Amonis Amonis http://www.amonis.be/nl
Maart 2013 Credit Management & Advice Credit Management & Advice http://www.cmadvice.be/nl
Februari 2013 Website voor ArtiestenGids ArtiestenGids http://www.artiestengids.be
Januari 2013 Website voor FEBE FEBE http://www.febe.be
Januari 2013 Website voor Audenaert-Vermeulen Audenaert-Vermeulen http://www.audenaert-vermeulen.be
Januari 2013 Website en online marketing voor Make Them Happy Make Them Happy http://www.makethemhappy.be
Januari 2013 Website en online marketing voor Anabiotec Anabiotec http://www.anabiotec.com
Januari 2013 Website voor Trade Insure Trade Insure http://www.trade-insure.be
December 2012 Website voor Hyundai Hyundai http://www.hyundai.eu/en
Oktober 2012 Website voor Laroy Duvo Laroy Duvo http://laroyduvo.be
September 2012 Miniwebsite voor Newtec Newtec http://newproducts.newtec.eu
April 2012 Edan Edan http://www.edan.be
April 2012 Webshop voor Pasco Pasco http://www.pascogifts.com
November 2011 Website voor Erea Erea Industries http://www.erea.be
Januari 2009 Website voor BTV BTV http://www.btvcontrol.be